سیگنال تازه واشنگتن به تهران/ آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست
تجمع شطرنجی‌ها مقابل وزارت ورزش برای حمایت از پریدر/ قول اسبقیان به معترضان
مبارزه با زنگ گندم به 500 هزار هکتار رسیده است

ايسنا :


جو بایدن، رییس جمهور آمریکا که دیروز با حضور در بیمارستان نظامی والتر رید نیروی زمینی ارتش این کشور تحت معاینه قرار گرفت، در واکنش به نتیجه این معاینه گفت که پزشکان فکر می‌کنند که او «خیلی جوان است»!

بیمارستان به بایدن خوش گذشت/ رئیس جمهور آمریکا: پزشکان فکر می‌کنند خیلی جوان هستم!

کوین اوکانر، پزشک بیمارستان والتر رید در ارزیابی‌اش از شرایط جسمانی بایدن نوشت: او تمام مسوولیت‌هایش را بدون توقف، به طور تمام و کمال انجام می‌دهد.

در ادامه گزارش پزشکی بایدن آمده است که او در ماه ژوئن نیازمند فوریت‌های دنداپزشکی شد و همان روز عصب‌کشی انجام داد و این فرآیند تنها با «بی‌حسی موضعی» انجام شد. اوکانر گفته است که بایدن همچنان دخانیات و الکل مصرف نمی‌کند و دست کم پنج روز در هفته ورزش می‌کند و او «یک ۸۱ ساله سالم، فعال و قوی است»!

وضعیت بایدن از زبان کاخ سفید

وضعیت بایدن از زبان کاخ سفید

«کوین اوکانر» پزشک کاخ سفید در یادداشتی نوشت: آقای بایدن یک پیرمرد ۸۱ ساله سالم، فعال و قوی است که با موفقیت می‌تواند وظایف ریاست‌جمهوری را ادامه دهد. او هم‌چنین می‌تواند تمامی مسئولیت‌هایش را بدون نیاز به معافیت یا مساعدت به طور کامل انجام دهد.

رییس جمهور آمریکا پس از چکاپ در جمع خبرنگاران گفت که همه معاینات را انجام داده است و به شوخی گفت: پزشکان فکر می‌کنند که من خیلی جوان به نظر می‌رسم! از پارسال چیزی تغییری نکرده و همه چیز فوق‌العاده است.

کارین ژان‌پیر، سخنگوی کاخ سفید گفته که بعد از چکاپ با پزشک بایدن ملاقات کرده و اوکانر از نتیجه رضایت داشته است!

 

YOU MAY ALSO LIKE