سپاهان با دو غایب سرشناس در بازی انتقامی
دستگیری یک خریدار رای در آستانه انتخابات/تلاش برای خرید رای با پول جعلی!
تصویب قانون سازوکار اشتغال پایدار منجر به مهاجرت معکوس شد
دیوید مگی، نویسنده «پری دریایی کوچک»، در اقتباس رمان «مردم نگران»
بررسی موضوع اخذ مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس با حضور وزیر ورزش و جوانان
روایت رضوانی‌فر از حجم مبادلات تجاری کشور/تجارت ۵۵ میلیون دلاری با کشورهای همسایه
رونمایی از تریلر جدید «سواران موتورسیکلت» با بازی آستین باتلر و تام هاردی
خط و نشان سرلشکر سلامی برای دشمنان در آستانه انتخابات
استقلال خوزستانی‌ها شاکی از هم‌تیمی‌ سابق
تولید فیلم جدید «مرد حرکات نمایشی» از جهان «کیک‌آس» توسط متیو وان آغاز شدفارس :


وزیر امور خارجه در نامه‌ای خطاب به وزیر خارجه واتیکان با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه نوشت: متاسفانه امروز با نسخه جدیدی از توحش مدرن در سرزمین‌های فلسطین اشغالی مواجهیم.

نامه امیرعبداللهیان به وزیر خارجه واتیکان درباره جنایات اسرائیل

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امشب (یکشنبه) ۳۰ مهر ماه در پی تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در غزه در نامه‌ای به «پل ریچارد گالاگر» وزیر امور خارجه واتیکان نوشت: در حالیکه جهان بیش از هر زمان دیگر به آرامش، صلح و اخلاق نیاز دارد، متاسفانه امروز با نسخه جدیدی از توحش مدرن در سرزمین‌های فلسطین اشغالی مواجهیم. 

وزیر امور خارجه در این نامه تصریح کرد: جنایت هولناک حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی و بمباران کلیسای تاریخی سنت پورفیلیوس در غزه که کودکان و زنان در آن پناه گرفته بودند، نشان دهنده وجه دیگری از خوی وحشیانه و ددمنشانه رژیم صهیونیستی است.

امیرعبداللهیان افزود: این نشان می‌دهد که رژیم اسرائیل آپارتاید سیستماتیک را نه تنها در قبال مسلمانان، بلکه در مقابل پیروان همه ادیان ابراهیمی از جمله مسیحیان اجرا می کند. 

رئیس دستگاه دیپلماسی با اشاره به نقش واتیکان برای توقف جنایت جنگی علیه غیرنظامیان بویژه زنان و کودکان و ارسال کمک به مردم غزه، خاطرنشان کرد: بی تردید همصدایی مسلمانان، مسیحیان و یهودیان در مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی، نقش موثری در مهار تندروی صهیونیست ها، بازگشت آرامش به جهان و استقرار ارزش‌های اخلاقی در پی خواهد داشت.

YOU MAY ALSO LIKE