آیرین:

رهبر اپوزیسیون کابینه کنونی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که «بنیامین نتانیاهو» دروغگو است و وزرای وی به دنبال هرج و مرج هستند.

حمله شدید لاپید به نتانیاهو/دروغگویی کافی است

«یائر لاپید» در صفحه توئیتر خود در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه ما به دنبال توافق هستیم اما مخالفان به دنبال ایجاد هرج و مرج هستند، نوشت: نتانیاهو نمی تواند جلوی دروغ را بگیرد. کسانی که به دنبال هرج و مرج هستند، اکنون به عنوان وزرای ارشد کابینه مشغول هستند و در تلاش برای ایجاد آتش هستند.

تلاش نتانیاهو برای تحریک اروپا علیه ایران

لاپید افزود که کابینه نتانیاهو با هیچ تلاشی برای مذاکره موافق نیست و به تصویب قوانینی ادامه می دهد تا ما را به یک رژیم مذهبی، افراطی و ضد دموکراتیک تبدیل کند.

بر اساس این گزارش، نتانیاهو گفت کابینه وی تلاش کرد تا با مخالفان به توافق برسد، اما همه این تلاش ها را رد کرد.

اراضی اشغالی امروز (پنجشنبه) شاهد اعتراضات گسترده صهیونیست ها علیه لایحه بحث برانگیز اصلاحات قضایی کابینه رژیم صهیونیستی تحت عنوان «دیکتاتوری در اسرائیل» بود.

امروز صهیونیست های معترض ورودی فرودگاه بن گوریون تل آویو را به طور کامل بستند و عملاً آن فرودگاه را بستند و پرواز نتانیاهو به فرودگاه دیگری را به تاخیر انداختند.

الجزیره گزارش داد: تظاهرات در اطراف فرودگاه ال الد در منطقه ای به همین نام در 45 کیلومتری شمال غربی شهر اورشلیم، همچنین پرواز نتانیاهو به ایتالیا را تا ساعت دو بعد از ظهر به تعویق انداخت و او را مجبور به دیدار وزیر لوید آستین کرد. . دفاع ایالات متحده برای دیدار در فرودگاه.