بیانیه باشگاه پیکان: فقط در دستگردی با استقلال بازی می‌کنیم
استقلال ۱ – ۰ گل‌گهر: تلخ‌ترین برد فصل!
best Notcoin Wallets
تعیین ضرب‌الاجل یک هفته‌ای برای دو وزیر؛ در صورت استنکاف از اعلام آیین‌تامه حمل و عرضه دارو شکایت می‌کنیم
منطقه فعال خورشیدی معروف باز می گردد
تصویری از سیدحسن نصرالله بر بالین مادر + عکس
تصویری از مخبر در دفتر مرکزی حزب الله لبنان + عکس
در اقدامی خلاف عرف و قوانین بین‌المللی مراکش به نمایندگان کاراته ایران ویزا نداد
وحشت در میلان: پی‌اس‌جی ستاره تکنیکی را می‌خواهد
تصویری از سردار قاآنی در وزارت خارجه + عکس
از مجموع 54 میلیارد تومان تنها 7 میلیارد تومان پول نقد بوده است.

ای بی اس نیوز :


فرمانده کل ارتش گفت: همه می دانند که دشمنان ما چگونه پیشرفت های نیروهای مسلح ایران را رصد می کنند و به همین خاطر مدت هاست که رجزخوانی گزینه نظامی را کنار گذاشتند و به حرف های جدیدی روی آوردند.

فرمانده کل ارتش: اگر دشمنان اقدامی کنند با تجهیزات مهلک تری پاسخ خواهیم داد

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه رژه 29 فروردین و در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در حال حاضر ما در یک حالت آمادگی برای مقابله با شرارت های احتمالی هستیم و آنچه که در سراسر کشور امروز به نمایش گذاشتیم بخش کوچکی از توانمندی ها بود و آن بخشی از تجهیزات که در حالت آماده باش هستند در رژه حضور نداشتند.

فرمانده کل ارتش افزود: آنچه شما امروز دیدید گوشه ای از قدرت نیروهای مسلح برای دفاع از آرمان های کشور و ملت بود، هر تجاوزی که به منافع کشور صورت گیرد با پاسخ محکم و پشیمان کننده ای رو به رو خواهد شد و اگر دشمنان اقدامی کنند با تجهیزات مهلک تری پاسخ خواهیم داد.

واکنش مقام بلندپایه ارتش به تهدیدات اسرائیل/ برای پاسخ به هر تهدیدی آماده هستیم

وی درباره آمادگی نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح معمولاً با توجه به دشمنانی که کشور دارد در آمادگی همیشگی قرار دارند تا ماموریت ها را به بهترین نحو اجرا می کنند، همه می دانند که دشمنان ما چگونه پیشرفت های نیروهای مسلح ایران را رصد می کنند و به همین خاطر مدت هاست که رجزخوانی گزینه نظامی را کنار گذاشتند و به حرف های جدیدی روی آوردند.

فرمانده کل ارتش در پایان خاطر نشان کرد: این روزها همه نیروهای ما در سنگر های دفاعی آماده هستند تا در برابر احتمالی اقدام متقابل کنند و در آمادگی کامل هستیم تا مأموریت خود را به خوبی انجام دهیم.