ايسنا :


بن راشد از هر شخصی که مشخصات و قابلیت‌ها مورد نظر او به عنوان وزیر جوانان را دارد خواست تا از طریق ایمیل با کابینه امارات تماس بگیرد.

آگهی امارات برای استخدام وزیر/ اگر این مشخصات را دارید تماس بگیرید!

محمد بن راشد آل مکتوم، نخست وزیر امارات و حاکم دبی، از تمایل خود برای انتصاب یک مرد یا زن جوان به عنوان وزیر جوانان در دولت امارات خبر داد.

بن راشد روز یکشنبه در توییتی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی X نوشت: من به دنبال مرد یا زن جوان و برجسته‌ای هستم که نماینده مسائل جوانان باشد، نظرات آنها را بیان کند و موضوعات دولتی مورد توجه آنان را پیگیری کند تا وزیر جوانان ما در دولت امارات باشد.

کیهان از خجالت امارات در آمد/ شریعتمداری تاریخ شیخ نشین را ورق زد

به نقل از میدل ایست نیوز، وی افزود: ما می‌خواهیم او آگاه به مسائل سرزمینش، آگاه به واقعیت جامعه، میدان دار در کار، منطقی در رویکرد، شجاع و قوی در نمایندگی کشورش و علاقه مند به خدمت به خاک وطنش باشد.

بن راشد، که سمت معاون رئیس امارات را نیز بر عهده دارد، از هر شخصی که این مشخصات و قابلیت‌ها را در خود می‌بیند، خواست تا از طریق ایمیل با کابینه امارات تماس بگیرد.

گفتنی است که کابینه امارات پیشتر در سال ۲۰۱۸ بنیاد جوانان را تأسیس کرده بود که هدف آن برقراری ارتباط بین جوانان با هر مرجع دولتی است.

YOU MAY ALSO LIKE